Rozwiązania na miarę twoich potrzeb

Tunele wolnostojące całoroczne

Firma AGRO-SUR oferuje tunele wolnostojące przeznaczone są do intensywnej uprawy warzyw, kwiatów i produkcji szkółkarskiej jak również na cele magazynowe.

Pokrywane są podwójną pompowaną folią, dzięki której po uzyskaniu poduszki powietrznej otrzymuje się wysoką termoizolację, co bezpośrednio wpływa na koszt ogrzewania, a co za tym idzie koszty całej produkcji.

Solidna konstrukcja zmontowana jest z profili stalowych ocynkowanych, zapewniających pełną ochronę antykorozyjną. Pokrycie mogą stanowić płyty PCV, pojedyncza lub podwójna warstwa folii mającej właściwości antykondensacyjne i uodpornionej na działanie promieniowania ultrafioletowego. Między warstwami folii utrzymywane jest odpowiednie ciśnienie powietrza, co zapewnia doskonałą izolację termiczną i stałe napięcie powłoki. Oznacza to, że cieplarnie tego typu wymagają minimalnej ilości energii do zapewnienia optymalnego klimatu dla danej uprawy. Przy wykonawstwie wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie firmy oraz wiele firmowych rozwiązań gwarantujących wydłużoną żywotność folii, przy optymalnej przepuszczalności świetlnej. Podwójna pompowana folia dzięki poduszce powietrznej stale utrzymanej przez system pomp sterowanych czasowo optymalizuje zużycie energii i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo obiektu.

Parametry tuneli foliowych Agro-Sur:

-szerokość nawy: 7m; 8m; 9m; 9,60m; 10m; 12m;
-odległość miedzy słupami: 2m;
-wysokość odcinka prostego: od 1,50m do 2,20m;
-wietrzenie: górne, po długości dachu;
-folia u dołu montowana na klips

Zalety tuneli foliowych:

-idealny klimat w ciągu całego roku dzięki zastosowaniu automatycznych systemów sterowania urządzeniami w cieplarni;
-niższy koszt budowy w stosunku do kosztów budowy szklarni;
-szybki czas montażu i pokrycia folią lub płytami PCV;
-dobre przenikanie światła naturalnego;
-trwałość i wszechstronne zastosowanie.

Projekty wszystkich tuneli realizowane są zgodnie z europejskimi normami i przepisami, zalecanymi przez Unię Europejska dla konstrukcji stalowych

powrót do oferty