Rozwiązania na miarę twoich potrzeb

Szklarnie

W 2006 roku, na bazie zgromadzonej wiedzy i doświadczeń, podjęliśmy decyzję o uruchomieniu produkcji szklarni. Celem, jaki chcieliśmy zrealizować, było dostarczenie produktu najwyższej jakości, dostosowanego zarówno do wschodnioeuropejskich warunków klimatycznych, jak i do indywidualnych wymagań Klientów.

Założenia te zostały zrealizowane w 2007 roku, kiedy to zakończono budowę nowej hali produkcyjnej i uruchomiono produkcję SZKLARNI AGRO-SUR.

W pierwszym roku produkcji zrealizowano kilkuhektarowe zamówienia szklarni przeznaczonych zarówno do uprawy warzyw i kwiatów, jak również na centrum ogrodnicze, a szklarnie Agro-Sur zaistniały zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Rozwiązania konstrukcyjne szklarni Ago-Sur są opracowywane i przygotowywane do produkcji przez specjalistów działu technicznego Agro-Sur, w oparciu o europejskie normy i polskie warunki klimatyczne. Indywidualne podejście do wszystkich realizowanych projektów pozwala nam każdorazowo dostosować konstrukcję do indywidualnych wymagań Klienta, z uwzględnieniem takich szczegółów jak ewentualna zmiana profilu jego produkcji, dodatkowe wyposażenie obiektu itp.

Rodzaje szklarni Agro-Sur:

-szklarnie Venlo;
-szklarnie szerokonawowe;
-obiekty naukowe;
-projekty indywidualne.

Charakterystyka szklarni Agro-Sur typu Venlo:

-konstrukcja: stalowa ocynkowana (kratownice, słupy nośne, stężenia) i aluminiowa (szprosy, rynny, panele wentylacyjne);
-szerokość nawy: 8m i 12 m (daszek co 4m);
-długość: rozstaw słupów co 4m lub co 4,50m;
-odprowadzenie wody deszczowej: w słupach;
-obciążenia śniegiem, wiatrem oraz uprawą – zgodnie z PN-EN 13031-1.

powrót do oferty