Rozwiązania na miarę twoich potrzeb

Szklarnie

Od 2006 roku, na bazie zgromadzonej wiedzy i doświadczeń, firma Agro-Sur rozpoczęła produkcję polskich szklarni. Celem, jaki chcieliśmy zrealizować, było dostarczenie produktu najwyższej jakości, dostosowanego zarówno do wschodnioeuropejskich warunków klimatycznych, jak i do indywidualnych wymagań Klientów Do tego celu powstała nowa hala produkcyjna, a park maszynowy został wyposażony w specjalistyczne maszyny do obróbki stali.

Już w pierwszym roku produkcji zrealizowano kilkuhektarowe zamówienie szklarni przeznaczonej do produkcji pomidora. Zaowocowało to faktem, iż szklarnie Agro-Sur zaistniały zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

Rozwiązania konstrukcyjne szklarni Ago-Sur są opracowywane i przygotowywane do produkcji przez specjalistów działu technicznego Agro-Sur, w oparciu o europejskie normy i polskie warunki klimatyczne. Indywidualne podejście do wszystkich realizowanych projektów pozwala nam każdorazowo dostosować konstrukcję do indywidualnych wymagań Klienta, z uwzględnieniem takich szczegółów jak ewentualna zmiana profilu jego produkcji, dodatkowe wyposażenie obiektu itp.

Rodzaje szklarni Agro-Sur:

-szklarnie Venlo;
-szklarnie szerokonawowe;
-obiekty naukowe;
-projekty indywidualne.

Charakterystyka szklarni Agro-Sur typu Venlo:

-konstrukcja: stalowa ocynkowana (kratownice, słupy nośne, stężenia) i aluminiowa (szprosy, rynny, panele wentylacyjne);
-szerokość typowej nawy: 8m i 12 m (daszek co 4m);
-długość: rozstaw słupów od 4m lub 5m;
-odprowadzenie wody deszczowej: w słupach;
-obciążenia śniegiem, wiatrem oraz uprawą – zgodnie z PN-EN 13031-1.

powrót do oferty