Rozwiązania na miarę twoich potrzeb

Szklarnie

Od 2006 roku, na bazie zgromadzonej wiedzy i doświadczeń, firma Agro-Sur ze Śląska rozpoczęła produkcję polskich szklarni. Celem, jaki chcieliśmy zrealizować, było dostarczenie produktu najwyższej jakości, dostosowanego zarówno do wschodnioeuropejskich warunków klimatycznych, jak i do indywidualnych wymagań naszych Klientów.

Już w pierwszym roku produkcji udało nam się zrealizować zamówienie szklarni przeznaczonej do uprawy pomidora na kilku hektarach. Udana realizacja tego zlecenia zaowocowała nawiązaniem kolejnych handlowych relacji – wkrótce do firmy napłynęły zgłoszenia na szklarnie ogrodowe naszego projektu z kraju oraz spoza naszych granic. Od tamtej pory jesteśmy jednym z wiodących producentów szklarni na Śląsku oraz w innych regionach Polski.

Szklarnie ogrodowe dla każdego

Rozwiązania konstrukcyjne szklarni Ago-Sur są opracowywane i przygotowywane przez specjalistów działu technicznego naszej firmy z siedzibą na Śląsku. Szklarnie ogrodowe, które polecamy, powstają w oparciu o europejskie normy, a technologie, które stosujemy, są dostosowane do warunków pogodowych, jakie panują w naszym kraju.

Jako wieloletni producent szklarni wiemy, jak ważne jest idealne dopasowanie rozwiązań do oczekiwań Klienta i profilu jego działalności. Indywidualne podejście do wszystkich realizowanych projektów, pozwala nam cieszyć się opinią zaufanego i elastycznego producenta technologii ogrodniczych ze Śląska.

Najlepsze warunki do uprawy

W naszej ofercie znajdą Państwo m. in. szklarnie typu Venlo, które są najpopularniejszym modelem w ogrodnictwie produkcyjnym. Ze względu na wysoką przepuszczalność światła, tego rodzaju szklarnie stanowią podstawę upraw warzywnych oraz kwiatowych na całym świecie. Szkielet konstrukcji to ocynkowane stalowe i aluminiowe elementy: słupki, kratownice, rynny i panele wentylacyjne. Typowe dla tego typu obiektu nawy mają po 8 lub 12 metrów, z kolei słupki umieszczamy standardowo co 4 metry.

Na zlecenie Klientów wykonujemy także obiekty szerokonawowe. Duża kubatura oraz brak barier komunikacyjnych wewnątrz stwarza wiele możliwości – powierzchnia tego typu może być dowolnie zagospodarowana.

Rodzaje szklarni Agro-Sur:

-szklarnie Venlo;
-szklarnie szerokonawowe;
-obiekty naukowe;
-projekty indywidualne.

Charakterystyka szklarni Agro-Sur typu Venlo:

-konstrukcja: stalowa ocynkowana (kratownice, słupy nośne, stężenia) i aluminiowa (szprosy, rynny, panele wentylacyjne);
-szerokość typowej nawy: 8m i 12 m (daszek co 4m);
-długość: rozstaw słupów od 4m lub 5m;
-odprowadzenie wody deszczowej: w słupach;
-obciążenia śniegiem, wiatrem oraz uprawą – zgodnie z PN-EN 13031-1.

powrót do oferty