Rozwiązania na miarę twoich potrzeb

Ramie zraszające zewnętrzne

Firma Agro-Sur oferuje ramiona zraszające do produkcji polowej, dzięki którym podlewanie odbywa się z bardzo dużą dokładnością, zapewniającą oszczędne gospodarowanie wodą.

Konstrukcja:
Konstrukcja nośna ramion wykonana jest ze stali ocynkowanej. System linek naciągających ramiona zapewnia właściwe zbalansowanie całej deszczowni.

Urządzenie wyposażone jest w szereg układów zabezpieczających prawidłowe działanie, możliwość ograniczenia zakresu przejazdu, przywołanie urządzenia do wybranej pozycji.

Dysze nawadniające:

Zastosowane dysze wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, szczelina wylotowa chroniona jest kołnierzem zabezpieczającym dyszę przed uszkodzeniem mechanicznym. Dysze na ramieniu zamontowane są w dwóch równoległych rzędach w odległości 50 cm od siebie:
-rząd pierwszy – nawadnianie;
-rząd drugi – opryski.
-możliwość dodania kolejnego rzędu dla zmiany parametrów dysz.

Na brzegach nawadniania znajdują się dysze brzegowe, umożliwiające bardzo dokładne zraszanie.

Dozownik proporcjonalny:

Podłączony do sieci wodociągowej Dosatron zamontowany jest na ramieniu, a jego jedyną siłę napędzającą stanowi ciśnienie wody. Pod jej wpływem mechanizm zasysa zagęszczony preparat, dozuje jego określoną porcję, a następnie miesza preparat z wodą. Dozowana wartość wtryskiwanego preparatu jest zawsze proporcjonalna do ilości wody przepływającej przez Dosatron, niezależnie od zmian natężenia przepływu wody lub jej ciśnienia w sieci.

powrót do oferty