Rozwiązania na miarę twoich potrzeb

Ramie zraszające wewnętrzne

Firma Agrosur jest producentem urządzenia zraszającego dla upraw cieplarnianych ze znakiem bezpieczeństwa CE. Urządzenie składa się z systemu podwieszanych szyn nośnych po których porusza się wózek jezdny do którego zamocowane jest ramię zraszające wyposażone w dwa rodzaje dysz. Urządzenie sterowane jest z kontrolerem z oprogramowaniem stworzonym specjalnie przez firmę Agro-Sur wykorzystujące wieloletnie doświadczenie naszej firmy i specyfikę rynku polskiego. Zmienne sterownicze użytkownik wprowadza za pomocą kolorowego interfejsu dotykowego LCD. Urządzenie jest zabezpieczone poprzez bezdotykowe krańcówki magnetyczne oraz bariery fotoelektryczne sprawdzające przestrzeń przed ramieniem podczas jego ruchu. Stany awaryjne sygnalizowane są sygnalizatorami LED. Kontroler umożliwia podział powierzchni uprawowej na 10 niezależnych stref. Programowanie płynne prędkości przejazdowej. Wybór opcji: nawożenie – podlewanie. Wybór strony lewej ramienia, prawej lub razem. Wybór dysz małych lub dużych. Start manualny. Start jeden cykl. Start w pętli. Start w oparciu o zegar dzienny/tygodniowy, Start zewnętrzny (np. z komputera klimatycznego). Przy startach automatycznych przy przekroczeniu zadanej temperatury następuje zamiana nawóz na woda . Urządzenie posiada przycisk szybkiego przywołania.

Firma Agro-Sur oferuje ramiona zraszające wewnętrzne, pozwalające na precyzyjne podlewanie, a co za tym idzie, na oszczędność w gospodarowaniu wodą.

Podstawowe dane:
-długość: do 110 m; szerokość: do 12,8 m;
-mocny układ napędowy o prędkościach 1,0-22 m/min;
-kompletny zestaw szyn napędowych, uchwytów, węży i kabli zasilających, w tym uchwytów do mocowania szyn do konstrukcji obiektu.

Dysze nawadniające:
-wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej;
-szczelina wylotowa chroniona kołnierzem zabezpieczającym dyszę przed uszkodzeniem mechanicznym;
-zamontowane na ramieniu w dwóch równoległych rzędach w odległości co 50cm od siebie (rząd pierwszy: nawadnianie, rząd drug: opryski);
-dysze brzegowe na brzegach nawadniania, umożliwiające bardzo dokładne zraszanie.

Parametry dysz:
-zakres ciśnień roboczych od 2 do 5 bar;
-kąt strumienia cieczy 120 O;
-przepływ cieczy od 1,61 do 2,6 l/min.

Dozownik proporcjonalny:
Podłączony do sieci wodociągowej Dosatron zamontowany jest na ramieniu, a jego jedyną siłę napędzającą stanowi ciśnienie wody. Pod jej wpływem mechanizm zasysa zagęszczony preparat, dozuje jego określoną porcję, a następnie miesza preparat z wodą. Dozowana wartość wtryskiwanego preparatu jest zawsze proporcjonalna do ilości wody przepływającej przez Dosatron, niezależnie od zmian natężenia przepływu wody lub jej ciśnienia w sieci.

Parametry dozownika:
-regulacja zewnętrzna od 0,2% do 2,0%;
-ciśnienie od 0,3 do 6 bar;
-dozowanie od 1 l/h do 160 l/h.

Podstawka pod zbiornik z płynem do nawożenia/zabiegu

powrót do oferty