Rozwiązania na miarę twoich potrzeb

Folia ogrodnicza i akcesoria

Proponujemy Państwu najwyższej klasy folie ogrodnicze przeznaczone do pokrywania różnego typu cieplarni, które sprawdzą się idealnie w przypadku intensywnych upraw ogrodniczych. Materiał, którego użyliśmy do ich produkcji posiada unikalne parametry, w tym znakomity efekt dyfuzji. Oznacza to, że nasze folie zapewniają optymalne rozproszenie naturalnego światła, które dociera nawet do dolnych części uprawianych roślin. Możemy pochwalić się również wzorowymi wynikami testów na przepuszczalność promieni słonecznych. Transmisja światła w przypadku naszych folii ogrodowych wynosi aż 91 proc.

Produkt dla ogrodników i hodowców roślin został także wzbogacony o nowoczesny system anty-fogg, zabezpieczający przed zbieraniem się wilgoci i skraplaniem pary na ściankach tunelu. Technologia antykondensacyjna zadziała nawet wówczas, kiedy różnica temperatur między wnętrzem a otoczeniem będzie znaczna. Wierzymy w niezawodność naszej innowacyjnej antymgłowej technologii, dlatego naszym klientom dajemy 3-letnią gwarancję systemu.

Zaprojektowane przez nas folie posiadają więcej zalet. Wiemy, jak uciążliwe może być osiadanie kurzu na powierzchni tunelu. Czyszczenie pyłu z plandeki wymaga niekiedy wiele wysiłku. Decydując się na nasz produkt zyskują Państwo pewność, że problem z kurzem będzie mniej uciążliwy.

Jesteśmy też niezwykle dumni z termoizolacyjnych właściwości naszego produktu. Szczelne pokrycie tunelu materiałem będzie się równało z możliwością utrzymania stałej temperatury w środku. Zapewnienie dobrej izolacji może z kolei oznaczać obniżenie kosztów ogrzewania, jeśli do tej pory zachodziła konieczność korzystania z dodatkowego źródła ciepła.

powrót do oferty