Rozwiązania na miarę twoich potrzeb

Centra – szklarnie

Firma Agro-Sur wykonuje indywidualne, autorskie projekty centrów ogrodniczych dostosowanych do polskich warunków klimatycznych. Konstrukcje centr ogrodniczych powstają głównie w oparciu o ramę stalową o kratowej budowie wiązara dachowego. Szkielet ścian obudowy tworzy konstrukcja aluminiowa wypełniona podwójnym szkłem szklarniowym lub szybami zespolonymi, a obudowę dachu stanowi konstrukcja aluminiowa. Wszystkie elementy konstrukcji stalowej są zabezpieczane powłoką antykorozyjną i antyogniową. Co istotne, firma AGRO-SUR oferuje kompleksowe wyposażenie tych obiektów w stoły zalewowe i ekspozycyjne, zasłony, ogrzewanie czy automatykę.

Nasze atuty to:

-najwyższa jakość;

-konkurencyjna cena;

-obiekty dostosowane do polskich warunków klimatycznych i wymogów formalnych;

-kompleksowe wykonanie pod klucz.

Pojęcie “pod klucz” rozumiemy jako zaprojektowanie obiektu ściśle wg wymagań klienta, dostosowanie konstrukcji do jego oczekiwań, warunków zabudowy, lokalizacji i potencjału finansowego oraz wyprodukowanie i postawienie w wybranej przez inwestora lokalizacji. Inwestor decyduje o kształcie fasady czy rozwiązaniach mających na celu podnieść walory estetyczne obiektu. Niemniej jednak od kilku lat można wskazać na trendy dotyczące rozwiązań technicznych samej konstrukcji. Wśród nich można wyróżnić kratownice łukowe, które się lepiej prezentują i dodają obiektom większego splendoru.. Materiał wykonawczy to przeważnie ocynkowana stał, hartowane zespolone i laminowane szło, płyty poliwęglanowe oraz płyty warstwowe. Wszystkie projektowane i wykonywane przez Agro-Sur obiekty mogą być wyposażone w system wietrzeń dachowych realizowanych za pomocą motoreduktorów i zespołu wypychaczy.

Agro-Sur kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo pożarowe wykonywanych obiektów pokrywając je powłoką ognioodporną, która spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa pożarowego zgodnie z polskimi i europejskimi normami.

Wieloletnie doświadczenie firmy Agro-Sur zdobyte przy wykonywaniu nietypowych zleceń oraz bogata lista referencyjna są gwarancją najwyższej jakości wykonania i satysfakcji z użytkowania. Obsługa posprzedażowa umożliwia stały serwis, a także rozbudowę i zmiany przeznaczenia obiektu.

Firma Agro-Sur stworzyła już wiele różnego typu centr ogrodniczych w Polsce i za granicą, które można obejrzeć w galerii zdjęć, a także odwiedzając je w miejscach ich funkcjonowania.

powrót do oferty