Rozwiązania na miarę twoich potrzeb

Centra na bazie bloków foliowych

Firma Agro-Sur wykonuje indywidualne, autorskie projekty centrów ogrodniczych dostosowanych do polskich warunków klimatycznych. Konstrukcje centr ogrodniczych wykonywanych na bazie bloków powstają w oparciu o konstrukcję z profili stalowych ocynkowanych pokrytych podwójna pompowaną folią. Koszt wykonania takiego obiektu jest dużo niższy w stosunku do kosztu wykonania obiektu pokrytego szkłem, co przemawia za jego ekonomicznością. Firma oferujemy także kompleksowe wyposażenie tych obiektów w stoły zalewowe i ekspozycyjne, zasłony, ogrzewanie czy automatykę.

Nasze atuty to:

• najwyższa jakość;
• konkurencyjna cena;
• obiekty dostosowane do polskich warunków klimatycznych i wymogów formalnych
• kompleksowe wykonanie pod klucz.

Pojęcie “pod klucz” rozumiemy jako zaprojektowanie obiektu ściśle wg wymagań klienta, dostosowanie konstrukcji do jego oczekiwań, warunków zabudowy, lokalizacji i potencjału finansowego oraz wyprodukowanie i postawienie w wybranej przez inwestora lokalizacji. Materiał wykonawczy to przeważnie ocynkowana stal, płyty poliwęglanowe i folia najczęściej podwójna z systemem pompowania. Wszystkie projektowane i wykonywane przez Agro-Sur obiekty mogą być wyposażone w system wietrzeń dachowych realizowanych za pomocą motoreduktorów i zespołu wypychaczy.

Wieloletnie doświadczenie firmy Agro-Sur zdobyte przy wykonywaniu nietypowych zleceń oraz bogata lista referencyjna są gwarancją najwyższej jakości wykonania i satysfakcji z użytkowania. Obsługa posprzedażowa umożliwia stały serwis, a także rozbudowę i zmiany przeznaczenia obiektu.

Firma Agro-Sur stworzyła już wiele różnego typu centr ogrodniczych w Polsce i za granicą, które można obejrzeć w galerii zdjęć a także odwiedzając je w miejscach ich funkcjonowania.

powrót do oferty