Rozwiązania na miarę twoich potrzeb

Certyfikaty

W ciągu kilkunastu lat działalności na rynku zdołaliśmy osiągnąć opinię czołowego producenta najwyższej jakości rozwiązań dla ogrodnictwa w zakresie obiektów do intensywnej uprawy pod osłonami oraz ich wyposażenia.

Znajduje to odzwierciedlenie nie tylko w zadowoleniu Klientów, ale i w licznych wyróżnieniach i certyfikatach przyznawanych naszej firmie w całym okresie jej działalności.

Otrzymany w 2002 roku Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001-2000, zarówno w zakresie wykonywanych usług, jak i produkowanych wyrobów, stanowi dla nas - po kolejnych weryfikacjach audytowych - stały punkt odniesienia i doskonalenia jakościowego.

Godło "EUROPEJSKI STANDARD 2007", przyznane przez GRUPĘ MEDIA PARTNER, jest dla nas kolejnym potwierdzeniem najwyższej jakości naszych produktów oraz zgodności firmy w jej działaniu z wszystkimi unijnymi wymogami i standardami.

W swym dorobku posiadamy również liczne wyróżnienia z imprez krajowych, jak i zagranicznych.

Dysponujemy także Świadectwem Ochronnym wydanym przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej, dotyczącym PRAWA OCHRONNEGO NA ZNAK TOWAROWY.

 

Wyszukaj frazę