Rozwiązania na miarę twoich potrzeb

Aktualności

Gardenia 201816 Sty 2018
Gardenia 2018

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów Gardenia, które będa odbywać się w Poznaniu w dniach 22-24 luty 2018.

 

Więcej...
Urodziny firmy AGRO-SUR23 Mar 2017
Urodziny firmy AGRO-SUR

W tym roku firma Agro-Sur obchodzi swoje 20 urodziny. Z tej okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom, dostawcom, współpracownikom oraz pracownikom za wieloletnia współpracę. Bez Waszej chęci działania, zaangażowania, sympatii i zrozumienia nie udałoby się nam obchodzić zbliżającej się rocznicy, dlatego życzymy Wam wszystkiego najlepszego i kolejnych wspólnych owocnych lat.

 

Więcej...
Zielony Laur i Top Innowacja za ramie zraszające wewnętrzne RZW25008 Wrz 2015
Zielony Laur i Top Innowacja za ramie zraszające wewnętrzne RZW250

Jest nam niezwykle miło poinformować Państwa, iż nasza firma otrzymała nagrodę Zielonego Laura za innowacyjne ramię zraszające RZW250 oraz Nagrodę Top Innowacja przyznawaną przez redakcję Biznesu Ogrodnczego. Ramie to otrzymało europejski certyfikat bezpieczeństwa CE co jest niewątpliwą nowością i innowacją dla tego typu urządzeń polskiej produkcji. Do ramienia został opracowany autorski system sterowania ramieniem dopasowany do potrzeb użytkowników uwzględniając ich specyficzne wymagania. Jak np. - podlewanie sektorowe z podziałem nawet na 5 stref, - programowanie podlewania tygodniowego, - możliwość [ ... ]

Więcej...
OD 18 LAT ROZWIJAMY SIĘ DLA NASZYCH KLIENTÓW23 Cze 2015
OD 18 LAT ROZWIJAMY SIĘ DLA NASZYCH KLIENTÓW

Od 18-stu lat pracujemy i rozwijamy sie aby spełnić najwyższe wymagania jakościowe naszych klientów. Wprowadzamy nowe technologie, inwetsujemy w infrastrukture oraz potencjał ludzki dzięki czemu dzisiaj nasi klienci mogą zaufac naszemu doświadczeniu i stabilnej pozycji rynkowej.

 

Więcej...
TOP INNOWACJA19 Maj 2015
TOP INNOWACJA

TOP INNOWACJA za tunel szerokonawowy G18

W sierpniu 2014 roku na targach Zieleń to Życie w Warszawie została wręczona firmie TOP INNOWACJA za tunel szerokonawowy G18. Tunel ten nie posiada podpór w środku.  Brak wewnętrznych elementów konstrukcyjnych stwarza nieograniczone możliwości planowania i rozmieszczenia asortymentu.  Pierwsza w Polsce i druga w Europie alternatywa dla typowego tunelu zblokowanego o wymiarach 2 x 9m. Szerokonawowy tunel foliowy G-18 jest przeznaczony do zaawansowanej produkcji ogrodniczej z funkcją sezonowego magazynowania – zimowania. Stwarza doskonałe warunki uprawowe dzięki olbrzymiej kubaturze. [ ... ]

Więcej...

Wyszukaj frazę